Женски Долен Дел – М15 Дани (Плаво)

700 ден

Прекрасен и удобен, секојдневен женски долен дел.

Исчисти

Опис

Прекрасен и удобен, секојдневен женски долен дел.
Може да се носи во секакви комбинации и прилики.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

70% памук, 23% полиестер, 7% ликра

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This