48 %
Заштеда 140 ден
48 %
Заштеда 140 ден
48 %
Заштеда 140 ден
48 %
ПОПУСТ 140 ден

Женски Каиш (повеќе бои)

290 ден 150 ден

Модерен женски ремен.

Исчисти

Опис

Модерен и Шик женски ремен достапен во повеќе бои

Додатни информации

Боја

Морско Плаво, Кафеава, Црна

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Женски Каиш (повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X