Женски тренерки – М22 Класик (Виолетово/Меланш)

1750 ден

Високо квалитетни женски тренерки – Класик.

Исчисти
Шифра: МБИ-22-св.Лила-сиво Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Високо квалитетни женски тренерки – Класик. Одлична комбинација на светло виолетова и темно меланш боја.
Висок струк.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

70% памук, 23% полиестер, 7% ликра

Цената е со бесплатна испорака до дома во Цела Македонија, со можност за замена (доколку не одговара големината)

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This