Женски тренерки – М22 Класик (Тегет)

1750 ден

Високо квалитетни женски тренерки – Класик.

Исчисти

Опис

Високо квалитетни женски тренерки – Класик.
Тегет боја (Navy Blue) 
Висок струк.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

70% памук, 23% полиестер, 7% ликра

Цената е со бесплатна испорака до дома во Цела Македонија, со можност за замена (доколку не одговара големината)

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This