Женска Маица – Поло (Зелена)

380 ден

Памучна женска поло маица произведена во Македонија.

Исчисти
Шифра: МБИ-32-зелена Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасна и удобна, памучна женска поло маица.
Може да се носи во секакви комбинации и прилики.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

100% памук

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This