Ѕиден часовник (19 см)

210 ден

Ѕиден часовник

Шифра: 581 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Модерен ѕиден часовник во форма на коцка.

Димензии: 19 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Ѕиден часовник (19 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This