Ѕиден часовник (24см)

240 ден

Кружен ѕиден часовник.

Нема на залиха

Шифра: 892-сребрен Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Кружен ѕиден часовник со дијаметар 24 см и сребрена броја.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Ѕиден часовник (24см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This