Ѕиден Часовник – DIY Black Cat

750 ден

Самолеплив 3Д ѕиден часовник во форма на црна мачка

Нема на залиха

Опис

Прекрасен 3Д црн часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот. Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 40 x 60 см. А по желба и во зависност од просторот надворешните декоративни пеперутки може да ги оддалечите од центарот..

Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..

Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил.

Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика.

 

Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×