Ѕиден Часовник – DIY Black Squares

750 ден

Самолеплив 3Д црн ѕиден часовник кој може да го поставите сами со дијаметар по желба.

Нема на залиха

Опис

Прекрасен 3Д црн часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот. Кој во зависност од просторот може да го поставите со дијаметар по желба. Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 45 x 55 см. А по желба и во зависност од просторот надворешните квадрати може да ги оддалечите од центарот..

Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..

Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил.

Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика.

Сетот се состои од вкупно 19 парчиња.

Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×