Ѕиден Часовник – DIY Silver Butterflies

750 ден

Самолеплив 3Д рефлективен ѕиден часовник кој може да го поставите сами со дијаметар по желба.

Опис

Прекрасен 3Д рефлективен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот. Кој во зависност од просторот може да го поставите со дијаметар по желба. Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 40 x 60 см. А по желба и во зависност од просторот надворешните пеперутки и цветови може да ги оддалечите од центарот..

Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..

Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил.

Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика.

Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This