Ѕиден Часовник – DIY Silver (повеќе големини)

Оценето 4.33 од 5 на основа на 3 оценки од клиенти
(3 оценки од муштерии)

Голем сребрен ѕиден часовник кој може да го поставите сами со дијаметар по желба.

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: ЗХ00-silver Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Прекрасен сребрен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.

Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами со дијаметар по желба (во пакувањето има приложено одлично упатство со слики)

 

Часовникот е достапен во три различни големини на стрелките и бројките и тоа:

 • Модел А – Дијаметар по желба од 60 до 100 см
 • Модел Б – Дијаметар по желба од 70 до 130 см
 • Модел Ц – Дијаметар по желба од 80 до 160 см

Овој модел е достапен во Златна, Сребрена, Црна и Кафеава варијанта.

 

Доколку се прашувате како се декларираат големините, во секое пакување има една лента како метро, која се поставува на центарот и по нејзе се местат бројките, за најголемиот лентата/метрото оди до 80 см што значи вкупен дијаметар до 160 см максимум. За средниот до 65 см/ значи макисмум 130 см, итн…. 

Должини на бројките и стрелките:
Модел А – бројки 5.5 см, стрелки 15 и 11 см
Модел Б – бројки 7 см, стрелки 31 и 23 см
Модел Ц – бројки 8.5 см, стрелки 39 и 31 см

Додатни информации

Дијаметар

Модел А (60 до 100 см), Модел Б (70 до 130 см), Модел Ц (80 до 160 см)

3 коментари за Ѕиден Часовник – DIY Silver (повеќе големини)

 1. Оценето 3 од 5

  miroslav

  zdravo dali imate srebren so dimenziii 70 do 130 pod b
  model ,gledam deka nemate pod b da se naraca.imate pod a i c

  • NAMA

   Не се појавува бидејќи е распродаден тој модел.

 2. Оценето 5 од 5

  Јован

  Одличен саат, лесно се мести.

 3. Оценето 5 од 5

  Gonce

  Prezadovolni od modelot B.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This