Ѕиден Часовник – Со Уникатна Резба

750 ден

Ѕиден часовник со уникатна резба.

Опис

Прекрасен ѕиден часовник со уникатна резба, изработен од пресувана дрвена легура.

Часовникот работи на една батерија од 1.5V од поголемите.

 

Димензии: 23 x 23cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This