Ѕидни Џебови

240 ден

Практични ѕидни џебови со 3 нивоа за поставување на вашите аксесоари и реквизити достапни во повеќе бои со прекрасен дезен.

Опис

Практични ѕидни џебови кои може да ги чувате вашите реквизити и аксесоари.

Изработени од квалитетно платно кое тешко се валка и лесно се чисти.

Димензии:

Цената е за еден примерок.

Овој производ е достапен со 3 бои дезени, доколку имате преференца за боја нашишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Додатни информации

Боја

Крем, Сина

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This