Ѕидни Џебови

250 ден

Практичен организатор со џебови распоредени на 3 нивоа за поставување на вашите аксесоари и реквизити достапни во повеќе бои и дезени.

Опис

Практични ѕидни организатори со џебови, распоредени на 3 нивоа, и прикладни закачалки кои може да ги чувате вашите реквизити и аксесоари.

Изработени од квалитетно платно кое тешко се валка и лесно се чисти.

Димензии:

Цената е за еден примерок.

Овој производ е достапен во повеќе бои и дезени, доколку имате преференца за боја/дезен нашишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратен модел по случаен избор.

Додатни информации

Боја

Крем, Сина

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This