Алатка за Одржување Мазни Стапала

150 ден

Aлатка за одржување мазни пети. Алатката има ренде со кое ќе го отсраните нај оштетениот слој од кожата, и 2 стругачи за измазнување.

Нема на залиха

Опис

Ped Egg, e алатка одржување на стапала.

Со оваа чудотворна алатка лесно и брзо ќе ги отстранете тврдите слоеви од кожата на стапалата.

Ped Egg има ренде со кое ќе го отсраните нај оштетениот слој од кожата, и 2 дополнителни стругачи за измазнување.

Едноставно кажано, оваа направа е идеално решение за мазни стапала.

 

Димензии: 9.5 x 5 cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This