ПОДАРОК + ГРАТИС ДОСТАВА

За сите нарачки над 1200 денари!

Фолии и Тапети

Ексклузивен избор на самолепливи фолии и тапети по најдобри цени на пазарот.

ИГРАЧКИ

Ексклузивен избор на играчки за деца од сите возрасти по најдобри цени на пазарот.

Барате Подарок?

Сакате да купите подарок, но немате идеа што? Прегледајте ја нашата секција со производи кој што се соодветни за подароци.

Повик за Соработка

Доколку застапувате правно лице и сте заинтересирани вашите производи да се продаваат на nama.mk ве повикуваме да стапите во контакт.

“Стаса пратката, екипата радосна, среќна, задоволна – играат, не треба повеќе зборови нели?

Фала ви ќе соработуваме, супер сте…”

Марија Јованова

Скопје

“Ви благодарам најдобри!
Уште од старт знаев дека ќе имам прекрасна соработка со вас. Уште еднаш фала и секоја чест на љубезноста и професионалната услуга…

Милијана Томаноска

Охрид

“Пратките ни стигнаа, благодарам…Многу сме задоволни...”

Ерон Незири

Гостивар

“Само да ви кажам дека многу сум задоволна од колите, преубави се… Сега редовно ќе ве следам и порачувам…”

Александра Крстеска

Прилеп

Ви благодарам многу за испратените производи. Многу сум задоволна од нив и од вашата соработка.

Весна Настоска

Охрид

“Фала ви многу, се како шо беше на сликите, испадна така. Верен потрошувач ќе ви бидам. Голееем поздрав.”

Наташа Ристевска

Битола

“Нарачката ја примив! Презадоволна…

Би благодарам”

Анита Жанев

Скопје

“Порачката е примена!

Супер е, задоволни сме…”

Наце Чамов

Радовиш

Влезете во Нашата Интернет Продавница

Уверете се сами, голем избор на производи (за секого по нешто), неверојатно ниски цени… А згора на се, за сите нарачки над 1200 Денари, ќе добиете поклон по избор и бесплатна испорака до вашиот дом ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Купувањето online од дома никогаш не било полесно.

Pin It on Pinterest