25 %
Заштеда 95 ден

Антисептичка Подлога (сет4)

285 ден

Сет од 4 иновативни антибактериски мултинаменски подлоги – подметачи.

На залиха

Опис

Прекрасен сет од 4 иновативни антибактериски мултинаменски подлоги – подметач.

Подлогата исклучително тешко се валка, водоотпорна е, тешко се валка, и лесно се чисти (се мие со вода)

Идеална за како подметач за фрижидер и не дозволува рафтот или фоиката во фрижидерот да се извалка. Исто така може да се користи во фиоките, шкафовите, плакарите, кутиите и тие секогаш ќе бидат чисти и уредни.

А одлична е и како подметач при сервирање на оброк.

Подлогата може да се сече во зависност од вашите потреби.

Ја одржува вашиот дом и кујна чисти и средени.
Таа е антибактериска, која не се валка, не се мрси, и не фаќа мраз. Издржува температура од -30 до +80 степени целзиусови

Изработена е од материјалот EVA, нема мирис и оневозможува формирање на микроорганизми.
Подлогата може лесно да се брише и мие.

Сепцификации:
Материјал: EVA
Диманзии на една подлога: 450х290 мм

Цената е за еден сет од 4 подлоги со иста боја.

Сетовите се достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This