Автомобил – Метален (Повеќе бои)

155 ден

Метален автомобил играчка

Исчисти
Шифра: ЛО-6524 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Метален автомобил, совршен за игра на Вашите момчиња
Достапен во 4 бои: Црвена, Бела, Црна и Сива

Димензии: 15 x 6.5 x 6.5 см

Додатни информации

Боја

Црвена, Бела, Црна, Сива

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Метален (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This