Автомобил на Батерии – Полиција (18x9x8см)

270 ден

Полициски Автомобил на батерии

Нема на залиха

Опис

Автомобил Полиција на батерии со светло, аудио и кој се вози и врти.

Димензии: 18x9x8см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×