23 %
Заштеда 30 ден
33-20-05

Даска за сечење (33х20х0.5см)

129 ден 99 ден

Пластична даска за сечење.

Опис на Производот

Пластична даска за сечење.

Димензии:

Должина 33

Ширина 20

Дебелина 0.5

Додатни информации

Тежина 0.23 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Даска за сечење (33х20х0.5см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This