Детска маица – Кимоно

209 ден290 ден

Исчисти
Шифра: МБИ-83 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Детска маица – кимоно, проозведена во Македонија

 

Состав на материјал:

100% памук

 

Додатни информации

Големина

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

Боја

Бела, Сива, Тиркиз, Тегет

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×