Детски Фото Албум (28x20x3см)

460 ден

Детски фото албум/радосница, на кој сликите се лепат и редат.

Шифра: 69342-РОЗ Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Детски фото албум/радосница со корица.
Албумот е со листови и фолија, и одговара за фотографии со сите димензии.

Албумот има 44 страници.

Димензии: 28х20х3 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This