Детски Кратки Панталони за Девојчиња

270 ден

Извонредно практични и удобни памучни детски кратки панталони за девојчиња.

Исчисти
Шифра: МБИ-xx-джкп- Категории: , Ознаки: ,

Опис

Извонредно практични и удобни памучни детски кратки панталони за девојчиња. Специјално дизајнирани за активниот детски ритам.
Лесни за одржување квалитетни и неодоливо поволни само 270 Денари.
Достапни во 6 големини (2, 4, 6, 8, 10, 12)  или едноставно кажано за девојчиња од 1 до 12 години.
Произведено во Македонија.

Состав материјал:
95% Памук
5% Ликра

Додатни информации

Големина

2, 4, 6, 8, 10, 12

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×