Метална рамка за слики

469 ден

Метална рамка за слики

Шифра: 27С-2025 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Рамка за слика оквирот и основата се изработени од украсен метал.

Димензија 20 х 25 см

Цената е само за еден примерок.

Додатни информации

Тежина 0.35 kg

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This