Дрвено сандаче за леб

990 ден

Кутија за леб изработена од варено буково дрво.

Опис

Дрвена кутија за леб изработена од варено буково дрво.

Димензии: 43 х 26.5 х 17.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×