Држач (20 см)

35 ден

Држач за чинија.

Шифра: 1879-3 Категорија: Ознаки: , ,

Опис

Држач за чинија.

Димензии: 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This