25

Гардеробер – Elegant Wardrobe (Brown Squares)

Original price was: 1995 ден.Current price is: 1495 ден.

Ултра практичен елегантен преносен гардеробер – организатор со заштитна прекривка и странични џебови.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен високо квалитетен преносен гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен иновативен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитна прекривка на патент со што дополнително може да ја заштитете облеката.

Во страничните џебови-организатори ќе може да ги чувате вашите реквизите и аксесоари кои секогаш ќе ви се при дофат.

Гардероберот изобилува со прегради и закачалки, и во потполност ќе ги задоволи сите ваши потреби за складирање.

Лесно се склопува и е супер издржлив, може да носи товар до 150кг вкупно или по 15кг по преграда, благодарение на челичните цевки со дијаметар од 13мм а шипките на закачалката се од 16мм.

А конструкцијата ја  држат  спојки изработени од високо квалитетна ПП пластика се со хексагонален дизајн.

Наметката е изработена од квалитетен материјал кој тешко се валка, лесно се чисти и отпорен е на влага.

Едноставно кажано овој иновативен произод покрај што добро изгледа и лесно се вклопува во секоја просторија, е и најефтина солуција за чување и складирање на вашата облека и реквизити.

Лесно се склопува и расклопува.

Димензии:

Овој гардеробер е достапен во неколку прекрасни дезени и бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите гардеробери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ГАРДЕРОБЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This