Ѓезве (170 мл)

310 ден

Ѓезве изработено од инокс.

Шифра: 170МЛ Категории: , , , Ознака:

Опис

Ѓезве со капацитет од 170мл изработено од инокс.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This