Калап со Модли за Сладолед – Сет/8

100 ден

8 модли за сладолед изработени од високо квалитетна пластика.

 

Опис

Практичен калап со модли за сладолед изработени од високо квалитетна пластика.

Во еден калап има 8 модли со рачки со кои можете да правите различни вкусови сладолед.

Одлична алатка која врши голема работа и ви овозоможува да уживате во домашните вкусови сладолед.

 

Димензии: 14 x 12 x 7cm

 

Додатни информации

Боја

Портокалова, Сина

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This