Канта за Отпадоци

490 ден990 ден

Високо квалитетни иноксни канти/корпа за отпадоци со поклопец и ножен механизам на отварање, достапни во повеќе големини.

Исчисти

Опис

Високо квалитетна канта/корпа за отпадоци изработена од нерѓосувачки челик инокс.

Благодарение на прекрасниот дизајн, кантата има и иноксен поклопец кој е поврзан со ножен механизам на подигање на истиот.

Благодарение на квалитетната изработка од комбинација на инокс и високо квалитетна пластика ова е корпа што ќе ја користите со задоволство, повторно и повторно во годините што следуваат.

Во внатрешниот дел на кантата има додатна пластична корпа со рачка, со кој ќе може да го извадите сметот, пренесете и фрлите во најблискиот контењер за отпадоци.

А може и да поставите еколошко биоразградиво ќесе за смет и едноставно да го извадите.

Корпата е достапна во 6 различни големини

Димензии и Цени:
3 Литри  =  490 ден
5 Литри  =  590 ден
8 Литри  =  790 ден
12 Литри = 990 ден
20 Литри = 1350 ден
30 Литри = 1950 ден

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Големина

3 Литри, 5 Литри, 8 Литри, 12 Литри, 20 Литри, 30 Литри

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This