30 %
Заштеда 600 ден

Комбинирана Проодувалка – Music Walker

1995 ден 1395 ден

Комбинирана проодувалка со музика и играчки кои се вадат..

Опис

Dream World – Children Music Walker е прекрасна комбинирана проодувалка, која детето може да ја вози со што ќе го развие балансот и равнотежата.

Освен како помош во проодувањето, може да служи и како едукативна играчка, бидејќи има интерактивни делови со кои детето ќе ја развива моториката, љубопитноста и координацијата на рацете со очите.

Проодувалката има вградено фиксни и интерактивни играчки кои се вадат..

Дел од играчките – пианото, пиши бриши и телефонот, може да се извадат од проодувалката и детето да си игра посебно со истите.

Димензии:

Димензии на пакувањето: 46 x 34 x11 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×