Козметичко Огледало со Лед Светло – На Полнење со USB Приклучок

490 ден

Козметичко огледало со лед светло во 3 бои.

Шифра: 2022-11 Категории: , , , Ознака:

Опис

Козметичко огледало со лед светло во 3 бои, изработено од квалитетна ABS пластика.

Огледалото е во кржна форма, а лед светлото е сместено по крајот од обрачот на огледалото. Се пушта и се гаси на допир на посебно означено место на огледало во форма на мало кругче.

Светлото работи на вградена батерија во огледалото од 1200 mAh, и се напојува со USB кабел. Во пакувањето со огледалото има USB кабел со стандарден CC приклучок, и може да се приклучи на било коков адаптер/полнач за мобилен телефонски уред.

Ова козметичко огледало е идаелно за лична употреба во вашио дом, канцеларија, соба за шминка, во студио и.т.н

 

Димензии:

Висина: 29.5cm

Дијаметар : 17.5cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This