10 %
Заштеда 780 ден

Лулка – Двосед (Повеќе бои)

7770 ден 6990 ден

Лулка со сенка за две лица.

Опис

Лулка со сенка за две лица.

Димензии:
Седиште: 138x 41 см
Потпирач на седиште: 138x 41 см
Вкупна ширина: 180 см
Висина: 150 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×