27 %
Заштеда 15 ден

Магична Пружина

55 ден 40 ден

Магичен федер од пластика.

Опис

Магична живописна пружина/федер.

Со тек на време преку играње и вежба најмалите може да станат вистински експерти со магичната пружина.

Одлична за забава на вашите дека како за развој на моторичките вештини преку игра

Дијаметар 5.5см

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This