Машки тренерки – (Црно/Бела)

1770 ден

Исчисти

Опис

Комплет машки тренерки, произведени во Македонија

Состав на материјал:

60% памук, 30% полиестер, 10% еластин

Цената е со бесплатна испорака до дома во Цела Македонија, со можност за замена (доколку не одговара големината)

Додатни информации

Големина

M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This