Машки тренерки – (Тегет)

1780 ден

Високо квалитетни машки тренерки произведени во Македонија.

Исчисти
Шифра: МБИ-91-тегет Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Високо квалитетни машки тренерки.
Одлична комбинација на тегет со ситни детали од бела боја.

Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

70% памук, 23% полиестер, 7% ликра

Цената е со бесплатна испорака до дома во Цела Македонија, со можност за замена (доколку не одговара големината)

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This