Метална тегла со капак

330 ден

Метална тегла со капак.

Шифра: ЦХ-Б2 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис

Практична метална тегла со механизам за отварање и затварање.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×