Метална тегла со капак

330 ден

Метална тегла со капак.

Шифра: ЦХ-Б2 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис

Практична метална тегла со механизам за отварање и затварање.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Метална тегла со капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This