50 %
Заштеда 190 ден

Отварач – Can Do

380 ден 190 ден

Исклучително практичен универзален отварач за сите видови конзерви, тегли и шишиња.

Опис

Конечно еден отварач за сите ваши потреби. Ќе го користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Со овој виско квалитетен универзален отварач со леснотија без мака може да ги отворите сите видови конзерви, тегли и шишиња.

Дизајнерите на овој мултинаменски производ мислеле буквално на се, водејќи сметка сите алатки да се сместат во еден прекрасен елегантен дизајн.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×