Отварач – Приврзок со ЛЕД (Подарок)

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: ME-18-П Категорија:

Опис

Уморни сте од одење во темница за да го најдете вклучувачот за струја? Или не може да го вметнете клучот во бравата кога е темно? Колку често сте имале потреба да осветлите нешто за кратко ноќе? Често сакате да се напиете пијалок од стаклено шише а немате отварач?

Во го претставуваме овој иновативен комбиниран производ 3 во 1 кој може да служи како:
-Приврзок
-Отварач
-ЛЕД светилка

Исклучително елегантен и практичен дизајн доволно мал за да служи како приврзок, а воедно може да ви служи како светилка и отварач.

Приврзокот е квалитетен и без проблем ќе собере повеќе клучеви со било која големина, клучевите лесно се поставуваат и вадат благодарение на вградениот механизам.

А и со леснотија ќе го вметнете клучот во бравата во темница. Ова ревелуционарно откритие ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде ви е потребно. Лесно и трајно, со батерии, идеално решение за различни места и ситуации.

Има неверојатно многу варијации во употребата на овој елегантен производ. А од едната страна има одличен простор за печатење на вашиот бренд или лого и може да го давата како репрезентација.

Производот е достапен во повеќе бои..

Производот е достапен во повеќе бои,  ќе ви биде испратено со боја по случаен избор..

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This