24 %
Заштеда 90 ден

Подметач – Изработен од Дрво

290 ден

Универзален подметач изработен од дрво.

Составен од мали парчиња дрво приспоени со посебен кониц, кои формираат уникатен дезен.

Опис

Универзален подметач изработен од дрво.

Составен од мали парчиња дрво, приспоени со посебен кониц, кои формираат уникатен дезен.

Можете да го користите за домашна употреба, но и за во некои угостителски објекти.

 

Дименезии: 44 x 29cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This