Автомобил – Полиција на далечинско (25х12х8,5)

290 ден

Полициски автомобил на далечинско

Исчисти

Опис

Полициски автомобил на далечински управувач.

Димензии: 25х12х8,5 см

Додатни информации

Боја

Црна, Бела

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Полиција на далечинско (25х12х8,5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This