Порцелански Садови за Сервирање (сет3)

275 ден

Сет од 3 мултипрактични порцелански чинии за сервирање.

Опис

Сет од три мултипрактични порцелански садови за сервирање.

Димензии:
Ширина и Должина 10 см
Висина 4.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×