Роденденски свеќи

19 ден

Исчисти

Опис

Роденденски свеќи за торта достапни во сите броеви од 1 до 9.

Цената се однесува на само една свеќа.

Додатни информации

Број

0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Роденденски свеќи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This