Сад за Миење Чаши

950 ден

Пластичен сад со вградени четки, за миење чаши.

Нема на залиха

Шифра: 0085 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Пластичен сад со вградени четки, за миење чаши.

Димензии:
Висина: 21 см
Дијаметар: 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×