Штендер за Алишта

790 ден

Ултра практичен штендер за облека.

Опис

Практичен штендер за облека кој лесно се склопува и расклопува, а може и да го користите како сушара.

Димензии 140 x 43 x 160 см

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, што го прави идеален и за подарок.

 

Покрај овој модел, имаме и други модели со различни димензии, сите штендери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ШТЕНДЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×