_DSC0192
_DSC0193_DSC0194

Практична чаша/тегла со капак и отвор за сламка

79 ден

Стаклена тегла со капак и сламка

Исчисти
Шифра: БС-3 Категории: , , , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Стаклена тегла со интересен дизајн за уживање со Вашите омилени напитоци

Додатни информации

Боја

Црвена, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Практична чаша/тегла со капак и отвор за сламка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This