Сталак за Синтисајзер

1995 ден

Високо квалитетен метален прилагодлив сталак за синтисајзер.

Уште само 3 на залиха

Опис

Високо квалитетен Сталак за Синтисајзер – врвен избор за сите музичари и ентузијасти кои го користат синтисајзерот како свој главен инструмент. Овој сталак е дизајниран со висококвалитетни материјали и нуди стабилна и сигурна поддршка за вашиот синтисајзер.

Сталакот е изработен од 25мм * 25мм челични профили, што го прави издржлив и стабилен. Со своите двојни профили и X-облик дизајн, сталакот осигурува максимална стабилност и безбедност додека го користите вашиот синтисајзер. Дополнително, на дното на сталакот има гумени влошки кои го штитат вашиот инструмент од гребнатини и оштетувања.

Овој сталак за синтисајзер е идеален за сите видови на клавирски инструменти, а може да се користи и за чалгиски инструменти, гуџенг, песочни стативи и други. Неговата универзална прилагодливост го прави погоден за музичари со сите нивоа на искуство и стилови на свирање. Исто така, сталакот е компактен и лесен за монтажа и демонтажа, што го прави практичен и лесен за пренос.

Сталакот за синтисајзер е идеален избор за студиа, наставници по музика, изведувачи во живо и сите оние кои го ценат квалитетот и функционалноста. Осигурете си сигурна и стабилна поддршка за вашиот синтисајзер и фокусирајте се на своето свирање без грижи за стабилноста на вашиот инструмент.

Со купувањето на нашиот Сталак за Синтисајзер, добивате висококвалитетен производ кој ќе ви служи долги години. Нарачајте го вашиот сталак за синтисајзер веднаши уживајте во стабилноста и комфорот што ви го нуди овој прекрасен производ.

Димензии:

Производот доаѓа расклопен во картонско пакување.

Цената е за 1 сталак.

Pin It on Pinterest

Share This