Украс Цветови- Кристалин (14×13см)

490 ден

Украс во форма на цветови од кристалин.

Нема на залиха

Опис

Прекрасен украс изработен од кристалин во форма на цветови во вазничка на постамент.

Идеален подарок за секакви прилики.

Димензии:
Висина 14 см
Дијаметар 13 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This