Украс Свеќник

230 ден

Стаклен свеќник во форма на кофичка.

Шифра: 9959-розе Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Стаклен украс свеќник во форма на стаклена кофичка

Димензии: ( Ø 9.5см, ↑ 8см )

Производот доаѓа во трговско пакување идеално за подарок.

Димензии на пакувањето: 9x10x10см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This