Верверичка на навивање (30х22х10)повеќе бои

55 ден

Верверичка на навивање

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6665 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Вервирачка на навивање достапна во повеќе бои.
Димензии: 30х22х10 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Верверичка на навивање (30х22х10)повеќе бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This